LookUs Scientific

Hakkımızda

Üretimin ne kadar güç olduğunu biliyoruz. Senelerdir bilim insanlarına, uzmanlara ve profesyonel kurumlara verdiğimiz desteğin her zaman en iyisi olması için çok çalışıyoruz.

Bilimin üretilmesi için bilginin doğru bir şekilde toplanması, işlenmesi, değerlendirilmesi ve yayınlanmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bunun için sektörün öncü yazılımlarını geliştiriyor, akademik kurumların, uzmanlık derneklerinin ve toplantı organizatörlerinin yanında yer alıyoruz. İhtiyaçlarını birlikte görüyor ve çözümleri birlikte buluyoruz.

LookUs Scientific olarak 1999’dan bu yana ilkelerimizden ödün vermeden, sürekli gelişerek devam ettiğimiz bu yolculuğa, geleceğin teknolojilerini üretmek adına bilimden aldığımız ilhamla devam ediyoruz.

TÜM ONLİNE HİZMETLER

M.I.C.E profesyonelleri ve akademik kurumlar için ihtiyaçlarına yanıt veren akılcı online çözümler.

Online Hizmetler

Hakemli Dergiler İçin Online Makale Sistemi

Journalagent bilimsel makalelerin toplandığı, değerlendirildiği ve yayınlandığı gelişmiş bir online sistemdir. Onbinlerce araştırmacı ve bilim insanı tarafından kullanılan uygulama sektör standartlarını da belirler.

Bildiri Özetleriniz İçin Entegre Uygulama

AbstractAgent bildiri özetleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Online kayıt, bilimsel program, mobil uygulama ve e-poster uygulamaları ile entegre çalışır. Size zaman kazandırır ve ekonomiktir.
Bu nedenle Türkiye'de en çok tercih edilen bildiri özeti sistemidir.

Exhibition Portal

Exhibition Portal, etkinliklerinizde ihtiyaç duyacağınız bu temel noktalarda çok hızlı ve kesin çözümler sunar. Üstelik Türkçe ve İngilizce dil seçeneği sunan ve kullanıcı ülkesine göre otomatik değişen arayüz seçeneği ile global kullanıma da uygundur.
Portalı çekiçi kılan bir diğer özellik, bu hizmetlerin tümünü ya da sadece ihtiyaç duyduğunuz kısımları alabiliyor olmanızdır.